KARIÉRA

Projektant potrubných rozvodov

Projektovanie a 3D modelovanie potrubných rozvodov. Príprava projektovej dokumentácie, kreslenie vedení a revízia technickej dokumentácie podľa skutočného stavu na stavbe. Úprava izometrie a P&ID. Komunikácia so zákazníkmi pri navrhovaní a inštalácii technológií, navrhovanie potrubných trás a riešenie možných kolízií. Spravovanie a priebežná aktualizácia databázy komponentov. Kontrola zhody technickej dokumentácie s normami, legislatívnymi požiadavkami a internými smernicami zákazníka.

Kvalifikačné predpoklady

  • VŠ vzdelanie technického smeru
  • skúsenosť s používaním príslušného softvéru (prednostne AutoCAD) na pokročilej úrovni, ovládanie obdobného ďalšieho softvéru výhodou
  • ovládanie kancelárskych programov MS Office na bežnej používateľskej úrovni
  • nemecký alebo anglický jazyk minimálne na úrovni mierne pokročilý (B1)

Typ pracovného pomeru

  • zamestnanecký pomer alebo práca na živnosť
  • pri tejto pracovnej pozícii ponúkame možnosť čiastočnej práce z domu (home office)
Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Skontaktujte sa s nami (príslušné kontakty sú uvedené v spodnej časti našej webstránky)

Dôležité upozornenie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR):

Ak sa rozhodnete zareagovať na niektorú z našich pracovných ponúk a poslať nám svoj životopis, prosíme výslovne uveďte svoj súhlas s uložením Vašich osobných údajov. Uchádzači, ktorí nevyjadrili svoj súhlas s uložením osobných údajov, nebudú zohľadnení vo výberovom konaní. Váš súhlas môžete samozrejme poskytnúť aj na obmedzenú dobu, prípadne ho kedykoľvek odvolať.